Fri. Jul 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Starptautiskais valūtas fonds un Pasaules banka palaidusi t.s. “kvazikriptovalūtu” Learning Coin

Starptautiskais valūtas fonds un Pasaules banka palaidusi t.s. “kvazikriptovalūtu” Learning Coin slēgtai testēšanai. Par to raksta Financial Times. Monēta radīta izglītojošiem mērķiem un tai nav reālas vērtības, tomēr tas iezīmē paradigmas maiņu Pasaules bankas un Starptautiskā valūtas fonda retorikā par kriptovalūtu nenozīmību un riskiem.

Monētai nav vērtības kā naudai un tāpēc tā nav īsta kriptovalūta. Starptautiskais valūtas fonds un Pasaules banka ir spēruši šo soli, lai detalizēti izpētītu kripto aktīvu pamatā esošo blokķēdes tehnoloģiju. Testēšanas laikā Pasaules Bankas un Starptautiskais valūtas fonda darbinieki pelnīs kriptovalūtu par konkrētu izglītības posmu sasniegšanu. Iestādes ļaus mainīt iegūtos aktīvus pret atlīdzību. Tas palīdzēs labāk saprast  kādā veidā kriptovalūta var tikt izmantota reālajā dzīvē. Starptautiskais valūtas fonds uzskata, ka bankām un regulatoriem visā pasaulē ir jāizpēta kriptotehnoloģijas to straujā progresa dēļ.

Kripto aktīvu un blokķēdes attīstība notiek ļoti strauji. Pasaulē un arī banku sektorā palielinās apstrādājamās informācijas apjoms. Tas liek centrālajām bankām, regulējošajām institūcijām un finanšu iestādēm atdzīt pieaugošo plaisu  starp likumdevējiem, politiķiem, ekonomistiem un tehniskā sektora pārstāvjiem ( nu tādiem kā mēs, kas izglīto Latvijas sabiedrību un neprasa sev neko pretī – nu ja nu vienīgi dažus Like Facebook mājaslapai 😉 )

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!