Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kanādas Ontario štata Innisfilas pilsētas varas iestādes uzsākušas pilotprojektu, kura laikā iedzīvotāji var nomaksāt nekustamā īpašuma nodokļus ar bitkoina palīdzību

Kanādas Ontario štata Innisfilas pilsētas varas iestādes uzsākušas pilotprojektu, kura laikā iedzīvotāji var nomaksāt nekustamā īpašuma nodokļus ar bitkoina palīdzību. Bitkoins tiek pieņemts apmaksai ar maksājuma operatora Coinberry Pay palīdzību un tiek konvertēts uz Kanādas dolāriem. Par to ziņo Cointelegraph .

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!