Mon. Jul 15th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriprovalūtu industrijas riska kapitāla firma Pantera Capital piesaistījusi $160 mlj. Venture Fund III

Kriprovalūtu industrijas riska kapitāla firma Pantera Capital piesaistījusi $160 mlj. sava investīciju projekta Venture Fund III ietvaros:


Venture Fund III jau veicis investīcijas 11 kompānijās par kopējo summu $38 mlj. Jaunā fonda ietvaros kompānija grib realizēt 35 darījumus ar vidējo vērtību $3.5 mlj. un kompānija plāno katrā firmā iegūt vidējin 11% kapitāla. Salīdzinājumā ar mūsu “riska kapitāla fondiem”, kuri apēd jaunuzņēmumus vēl maziņus, tas protams ir vairāk kā pieticīgi. Investīcijas plānotas tādos tirgus segmentos, kā: finanses, maksājumi, biržas, privāti blokķēdes projekti un infrastruktūra:

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!