Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu platformas Bakkt vērtība šobrīd tiek lēsta ap $740 mlj.

Kriptovalūtu platformas Bakkt vērtība pēc decembrī saņemtajām investīcijām  šobrīd tiek lēsta ap $740 mlj. Platforma joprojām atrodas izstrādes stadijā. Par to raksta The Block . Bakkt plānos ietilpst pirmās regulējamās kriptovalūtu biržas radīšana kombinācijā ar fizisku bitkoina un citu kriptovalūtu piegādi un digitālo aktīvu uzglabāšanas serviss. Iespējams, ka platformas īpašnieks Intercontinental Exchange (ICE) pārdevis 25% akciju investoriem, starp kuriem ir miljardiera Maika Novograca kompānija Galaxy Digital, riska kapitāla fonds Pantera Capital , Microsoft un Starbucks.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!