Sat. Apr 17th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Bittrex International paziņojusi par pirmā IEO atcelšanu savā platformā

Kriptovalūtu birža Bittrex International paziņojusi par pirmā IEO atcelšanu savā platformā. Par oficiālu pamatu IEO atcelšanai kļuvusi partnerības pārtraukšana starp RAID un OP.GG. Platformas izstrādātāji uzskatīja, ka tādā situācijā kriptovalūtas tirdzniecība var apdraudēt investoru intereses. Vēl viens iemesls var būt izmeklēšana, ko publicējis Coinspeaker

Interesanti, ka Singapūras kompānija emitents ONERAID PTE. LTD nav reģistrēta juridisko personu reģistrā un nav pieņēmusi darbā nevienu singapūrieti.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!