Sun. May 22nd, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas Ripple ekosistēma Xpring un blokķēdes platforma Forte radījuši kopēju fondu ar $100 mlj. kapitālu spēļu izstrādātājiem

Kriptovalūtas Ripple ekosistēma Xpring un blokķēdes platforma Forte radījuši kopēju fondu ar $100 mlj. kapitālu spēļu izstrādātājiem. Fonda darbība tiks vērsta uz blokķēdes risinājumu izplatību spēļu industrijā un jaunām monetizācijas iespējām, respektīvi dažādas papildu iespējas spēlēs būs iespējams iegādāties par kriptovalūtu.


© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!