Wed. Jul 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Starbucks kafijotavu tīkls plāno līdz 2019.gada beigām piedāvāt apmaksāt savus pirkumus ar kriptovalūtu

Starbucks kafijotavu tīkls plāno līdz 2019.gada beigām piedāvāt apmaksāt savus pirkumus ar kriptovalūtu, iesaistot par partneri platformu Bakkt, kura kriptovalūtu momentāli konvertēs fiata valūtā. Par to raksta The Block

Plānots, ka sākumā iespēja norēķināties ar Bitcoin būs pieejama tikai ASV iedzīvotājiem, piedevām digitālie aktīvi Starbucks atskaitēs nefigurēs. Šobrīd Bakkt strādā pie aplikācijas un projekta veiksmīga noslēguma rezultātā Starbucks būs pirmais klients platformai. 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!