Thu. Dec 2nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2019.gada 28.februārī Maskavā ar lekciju “Riskējot ar savu ādu” uzstājies slavenais treideris un grāmatas “Melnais gulbis” autors Nassims Talebs

2019.gada 28.februārī Maskavā BBI Club pasākumā ar lekciju “Riskējot ar savu ādu” uzstājies slavenais treideris un grāmatas “Melnais gulbis” autors Nassims Talebs. Lekcijas laikā viņš arī atbildējis uz jautājumiem par bitkoinu.

“Decentralizētās sistēmas ir  drošas. Visiem mums ASV jālemj, kādai jābūt valūtai, ne tikai Federālajai Rezervju sistēmai, kuras pārstāvji neatbild par nekādiem riskiem. Kriptovalūtu parādīšanās atsvaidzināja situāciju un centrālās bankas saprata, ka ar tām būs jākonkurē. Šajā kontekstā tas ir pozitīvi, jo tās izdara spiedienu uz FRS…. Kāpēc mežam patīk ugunsgrēks? Tāpēc, ka ugunsgrēks iznīcina kokus,kuru vietā nāk jauni. FRS šo nesaprata, nesaprata, ka nevajag glābt bankas par nodokļu maksātāju naudu, tām vajadzēja ļaut nomirt….Blokķēdes tehnoloģija visvairāk līdzinās seno feniķiešu akreditīvam. bez akreditīviem vispār nebūtu nekādas komercijas….Galvenais bitkoina uzdevums ir nobiedēt baņķierus. Ilgtermiņā es izvēlēšos glabāt bitkoinu nevis ASV dolāru, bet ja man jāizvēlas starp zeltu un kriptovalūtām, tad tas būs zelts. Kāpēc man būtu jāglabā kāds koda gabals? Zelts ir pakļauts Lindi efektam ( jo ilgāk kaut kas eksistē, jo tam ir lielākas izredzes eksistēt arī nākotnē ) un eksistēs vēl ilgi. Un galvenais – Bitkoins, pati tā eksistence ir mūsu apdrošināšanas polise, kas atgādina valdībām, ka tām nav monopolija uz pēdējo objektu, ko tās var kontrolēt – valūtu. Tas dod mums pārējiem apdrošināšanas polisi ka nākotne nelīdzināsies Orvela “Dzīvnieku fermai”, atzīmēja Nassims Talebs.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!