Wed. Jul 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vācu fondu biržas Deutsche Börse deriatīvu platforma Eurex plāno uzsākt Bitcoin, Ethereum un Ripple fjūčeru tirdzniecību

Vācu fondu biržas Deutsche Börse deriatīvu platforma Eurex plāno uzsākt Bitcoin, Ethereum un Ripple fjūčeru tirdzniecību. Par to ziņo The Block. Eurez seko kriptovalūtu tirgum jau no 2017.gada, pētot iespējas kriptoaktīvu fjūčeru palaišanai un nesen veikusi intensīvas konsultācijas ar dažādiem industrijas pārstāvjiem. precīzs jauno produktu palaišanas termiņš gan šobrīd nav zināms.

 © 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!