Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Investīciju kompānijas Pantera Capital CEO Dans Moreheds pārliecināts, ka tirgus dalībniekiem nevajag pārdzīvot par “kriptoziemu”

Investīciju kompānijas Pantera Capital CEO Dans Moreheds pārliecināts, ka tirgus dalībniekiem nevajag pārdzīvot par “kriptoziemu”, ziņo CCN.. Pēc viņa vārdiem līdzīgi periodi bijuši jau iepriekš un recesijai ir arī savas pozitīvās iezīmes. – šī situācija paver labas perspektīves bitkoina un blokķēdes industrijas attīstībai:

“Patiesībā šī jau ir otrā “kriptoziema”, – Pantera Capital vadītājs atklāja podkāsta Unconfirmed vadītājai, – ” iepriekšējais tāds periods bija 2014-2015.gadā. Tajā laikā es vairāk uztraucos vai blokķēdes strādās vispār. Tad arī eksistēja milzīgi regulatoru riski. Šobrīd blokķēžu industrijas fundamentālie pamati ir daudz stiprāki, salīdzinot ar tiem, kas bija 2014-2015.gadā. ….Mēs palaidām fondu, kad bitkoins maksāja $65. Ļoti maz investoru tam pievienojās, kad cena sasniedza $400-500. Bet pēc tam, kad cena pieauga līdz $1000 2013.gadā, mēs saņēmām milzīgu pieplūdumu. Bet kad 2014.-2015.gadā iestājās “kriptoziema”, investoru intrerese zuda”

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!