Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Investīciju kompānijas Galaxy Digital dibinātājs un CEO Maiks Novogracs Twitter kontā padalījies ar savām prognozēm attiecībā uz bitkoinu

Investīciju kompānijas Galaxy Digital dibinātājs un CEO Maiks Novogracs Twitter kontā padalījies ar savām prognozēm attiecībā uz bitkoinu:

” Sapratu, ka sen neesmu izteicies par kripto tēmu. Tās ir jāšanas sacensības ar šķēršļiem. Nedomāju, ka mēs tiksim uz augšu tuvāko mēnešu laikā. Intitucionālo investoru ienākšana, – tas vienmēr ir ilgs process. Esmu pārliecināts, ka viņi atnāks. Aizkulisēs notiek ļoti daudzas pozitīvas lietas. nenovēršieties no kursa”, atzīmēja Novogracs.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!