Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Šodien portālam www.bitcoinfoundation.lv gada jubileja!!!

Šodien portālam www.bitcoinfoundation.lv gada jubileja! Esam publicējuši vairāk kā 750 ziņu un jaunumu, sekojuši līdz Bitkoina tīkla izaugsmei un cenas korekcijai visa 2018.gada garumā. Bitkoina cena šodien 23.janvārī ir $3605,97, apgrozījums $197 mljrd.. Mēs esam palaiduši divus specializētus interneta resursus veltītus kriptovalūtām: www.bitkoins.info un www.kriptovalutas.eu

Pateicamies saviem uzticamajiem lasītājiem un sekotājiem par izrādīto atbalstu un ierosinājumiem portāla uzlabošanā!

Bitkoina tīkls turpina strauju attīstību pasaulē un 2019.gadā plānota vairāku nopietnu tirgus spēlētāju iesaistīšanās Lielajā spēlē. Pasaulē norisinās ceturtā industriālā revolūcija un mēs turpināsim Jums stāstīt par to, gan savos interneta ziņu resursos, Facebook, un arī Twitter ziņu kanālā. Tiekamies ēterā un piesprādzējieties!

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!