Tue. Apr 9th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina banka ING Bank noslēgusi 5-gadu vienošanos ar blokķēdes konsorciju R3

Bitkoina banka ING Bank noslēgusi 5-gadu vienošanos ar blokķēdes konsorciju R3, kuras ietvaros saņēmusi tiesības izmantot neierobežotu skaitu licenšu korporatīvās platformas Corda izmantošanai. Holandes bankai partnerība ļaus uzsākt lietošanai jau gatavu lietojumprogrammu Corda (CorDapps) un tās integrēšanu savās starptautiskajās biznesa operācijās. Pēdējās orientētas uz vairākiem finanšu pakalpojumiem – tostarp tirdzniecības finansēšanu, klientu identifikāciju, apdrošināšanu un kapitālu tirgiem.


© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!