Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Anglijas Bankas vecākais padomnieks Hjū van Stenis: kriptovalūtas nenokārto finansu pakalpojumu bāzes testus

Anglijas Bankas vecākais padomnieks Hjū van Stenis intervijā Bloomberg izteicies, ka kriptovalūtas nenokārto finansu pakalpojumu bāzes testus, tām nav vērtības un tās nevar uzskatīt par ideālu apmaiņas vienību.

“Tā lietas šobrīd izskatās, bet tās nes sevī problēmas”, atzīmēja Anglijas Bankas padomnieks.

Hjū van Stenis arī norādīja, ka vislielākā Anglijas Bankas problēma ir kriptovalūtu apgrozības regulējums, tais skaitā hjaunu bankas sistēmas dalībnieku reglamentācija. Pēc viņa vārdiem tradicionālās bankas adaptēsies izaicinājumiem no fintech kompāniju puses, bet pilnībā tas būs skaidrfs, kad kompānijas tērēs līdz 25% no kopējā budžeta.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia  

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!