Wed. Oct 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoinam šodien dzimšanas diena – 10 gadi!

2009.gada 3.janvārī , tieši desmit gadus atpakaļ, cilvēks vai cilvēku grupa ar pseidonīmu Satoši Nakamoto palaida bitkoina galveno tīklu, iegūstot ģenēzes bloku ar 50 bitkoiniem. Visā pasaulē kriptovalūtas entuazisti atzīmē šo dienu!

Satoši Nakamoto un Bitcoin izveides motīvi līdz pat šim laikam ir noslēpums, kuru mēģina atminēt arī žurnālisti ārpus kopienas ietvariem. Tomēr fakts, ka pirmās kriptovalūtas ģenēzes bloka hešā ietverts Lielbritānijas izdevuma 2009. gada The Times raksta virsraksts “Chancellor on brink of second bailout for banks” , – liecina par to, ka 2008. gada pasaules finanšu tirgus krīze un valstu lielo banku parādu izpirkšanas politika bija viens no Satoši Nakamoto stimuliem radot bitkoinu.

Let’s start a new #Bitcoin cultural tradition.

An annual Proof of Keys Celebration on Jan 3rd to declare monetary sovereignty by withdrawing all $BTC held w/ trusted 3rd parties to software we control private keys & do network consensus.

Who is w/ me? 💪 https://t.co/sJhOYSjStH pic.twitter.com/ve9DBsQhh9

— Trace Mayer [Jan/3➞₿🔑∎] (@TraceMayer) December 9, 2018

Pirmā bitkoina-transakcija notika 2009.gada 12.janvārī, kad Satoši Nakamoto nosūtīja 10 BTC Helam Finnijam.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!