Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina tīkla Lightning Network (LN) infrastruktūra 2019.gadā turpina strauji attīstīties

Bitkoina tīkla Lightning Network (LN) infrastruktūra 2019.gadā turpina strauji attīstīties – nodu skaits šajā otrā līmeņa tīklā pēdējo 30 dienu laikā pieaudzis par 16,57%.
Saskaņā ar servisa 1ml datiem – pašlaik LN nodu daudzums ir 5046. Šīs nodes savstarpēji saista vairāk nekā 17 tūkstošus maksājumu kanālu, pa kuriem summāri tiek pārsūtīti 539 BTC, kas ir  $2 milj. pēc patreizējā kursa.


Ik diennakti vidēji parādās 29 jaunas nodes un 462 jauni kanāli. Pēdējo kopējais skaits mēnesī pieaudzis par 36%. Arī Latvijas Bitkoina biedrība šobrīd strādā pie Lightning Network nodas palaišanas, izmantojot Raspberry Pi3 minidatoru.
Kriptoindustrijas veterāns un jaunuzņēmuma Casa tehniskais direktors Džeimsons Lops nesen publicēja tvītu, kurā tiek salīdzināts tīkla Lightning Network stāvoklis 2018. gada decembrī un pirms gada, kad darbojās tikai dažas LN nodes un kanāli.


© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!