Wed. May 25th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina-bankomātu skaits 2018.gadā pasaulē pieaudzis par 100%

Pēc DataLight datiem – visaktīvāk bitkoina-bankomāti  tika uzstādīti šī gada sākumā, kad daudzu kriptovalūtu cenas bija vairākas reizes augstākas nekā tagad. Taču analītiķi atzīmē, ka kopumā 2018. gadā šis bizness attīstījās aktīvi, jo katru dienu pasaulē parādījās vidēji seši kripto automāti.


 

Pavisam pasaulē ir vairāk nekā 4000 bitkoina-bankomāti , no kuriem lielākajā daļā ir iespējams nopirkt bitkoinus. Daudzas ierīces atbalsta arī tādas kriptovalūtas kā Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Dash, Monero, Dogecoin un Zcash.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!