Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Steiblkoinu transakciju skaits pieaudzis par 1032% salīdzinājumā ar septembri

Analītiskās kompānijas Diar analītiķi nonākuši pie secinājuma, ka steiblkoinu USDC, TUSD, GUSD un PAX transakciju skaits pieaudzis par 1032% salīdzinājumā ar septembri. Kopējais tran sakciju skaits novembrī sasniedzis $2.3 mljrd., bet trīs mēnešu griezumā šis rādītājs sasniedzis $5 mljrd.

Nelielu lejupslīdi decembrī uzrādījis steiblkoins TrueUSD, kurš vasarā piesaistīja riska fondu finansējumu $20 mlj. apmērā no riska kapitāla fondiem Andreessen Horowitz, BlockTower Capital un Danhua Capital.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!