Thu. May 26th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Coinbase Pro pievienojusi savam listingam kriptovalūtu Civic (CVC), district0x (DNT), Loom Network (LOOM) un Decentraland (MANA)

Kriptovalūtu birža Coinbase Pro pievienojusi savam listingam kriptovalūtu Civic (CVC), district0x (DNT), Loom Network (LOOM) un Decentraland (MANA). Jau tagad lietotāji var platformā deponēt iepriekš minētos aktīvus. Tomēr tirdzniecība pāros ar steiblkoinu USDC tiks atvērta 48 stundas pēc CVC, DNT, LOOM un MANA parādīšanās sarakstā.

Sākumā jaunās kriptovalūtasi būs pieejamas lietotājiem ASV (izņemot Ņujorkā), ES, Kanādā, Lielbritānijā, Singapūrā un Austrālijā. Kompānijas pārstāvji neizslēdz, ka nākotnē šis valstu saraksts paplašināsies.Kompānija arī uzsver, ka CVC, DNT, LOOM un MANA pagaidām vēl nav pieejami platformā Coinbase.com un mobilajās lietotnēs. Ethereum kriptovalūtu standarta ERC-20 atbalsts Coinbase tika implementēts šī gada martā.

Mēs atzīstam, ka ir populāri aktīvi, kurus mūsu platforma pagaidām vēl neatzīst. Mūsu lēmums pievienot vispirms kriptovalūtas ERC-20 saistīts ar relatīvi vienkāršo šī standarta integrāciju esošajā infrastruktūrā”, – atzīmēts Coinbase Pro blogā.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!