Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

 Igaunijas Finanšu ministrija drīz ieviesīs grozījumus Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā

Likuma jaunā redakcija stājās spēkā šonedēļ un tā atbilst ES Ceturtās direktīvas principiem naudas atmazgāšanas novēršanā. Iepriekš tā noteikumos bija iekļauti “pakalpojumu piegādātāji maksājumu īstenošanas sfērā, izmantojot alternatīvus maksājumu mehānismus”, taču tagad tie tiks paplašināti uz “pakalpojumu piegādātāji virtuālo valūtu maiņas sfērā” un “pakalpojumu piegādātāji maksājumu īstenošanas sfērā, izmantojot virtuālās valūtas”.

Kā ziņo Igaunijas Finanšu uzraudzības dienesti – kriptovalūtas un kompānijas, kas piedāvā pakalpojumus šai jomā, uzņemas naudas atmazgāšanas riskus – tas arī bija viens no iemesliem pēdējo likumdošanas iniciatīvu ieviešanai.

Šovasar Igaunija plānoja laist klajā valsts digitālo valūtu Estcoin, tomēr šī gada vasarā atteicās no šiem plāniem pēc kritikas saņemšanas no ICB vadītāja Mario Dragi un citiem augsta ranga banku sektora pārstāvjiem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!