Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bostonā bāzētais jaunuzņēmums Flipside Crypto saņēmis $4.5 mlj. finansējumu

Bostonā bāzētais jaunuzņēmums Flipside Crypto saņēmis $4.5 mlj. finansējumu. Uzņēmumā investējuši Coinbase, Digital Currency Group, True Ventures un Castle Island Ventures.


 Jaunuzņēmums piedāvās kriptovalūtu aktīvu novērtēšanas rīku FCAS [Flipside Crypto Asset Score] , kas būs balstīta datu vākšanā par blokķēdes uzņēmumiem un dalīsies trīs kategorijās – lietderības novērtējums, tirdzniecības signālu novērtējums un izstrādātāju aktivitātes novērtējums.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!