Thu. May 26th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitcoin Cash (BCH) tīkla hardforks ir noslēdzies – karalis ir miris, lai dzīvo divi karaļi!

15. novembrī Bitcoin Cash (BCH) tīkla hardforks ir noslēdzies. Pirmo bloku blockchain Bitcoin ABC pievienoja pūls Bitcoin.com. Pēdējais Bitcoin Cash bloks bija SVPool iegūtais bloks #556,766, kurā arī tika aktivizēts protokola atjauninājums. Bitcoin SV ieguva pirmo bloku.  Bitcoin Cash ir sadalīts divos konkurējošās blokķēdēs un Bitcoin Cash kā kriptovalūta ir faktiski mirusi, tā vietā turpmāk darbosies divas blokķēdes – Bitcoin ABC un Bitcoin SV. Rodžers Vers tieši pirms hardforka paziņoja, ka viņa pūls novirzījis ievērojamu apjomu jaudas Bitcoin ABC mainingam.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!