Sun. Jan 16th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Coinmine prezentējusi pirmo ierīci Coinmine one, kas domāta kriptovalūtu Ethereum, Ethereum Classic, Monero un Zcash mājas mainingam

Kompānija Coinmine prezentējusi pirmo ierīci Coinmine one, kas domāta kriptovalūtu Ethereum, Ethereum Classic, Monero un Zcash mājas mainingam.

 

Plānotais maininga ātrums: Ethereum un Ethereum Classic – 29 MH/s, Monero 900 H/s un Zcash 320 H/s. Lai nodarboos ar mainingu nevajadzēs specifisku iemaņu, lietotāji varēs operēt ar maineri, izmantojot speciālas Android un iOS aplikācijas. Maineris maksās no $799.

Mainera trokšņu līmenis būs tikai 40 dB, kas ļaus to uzstādīt pat dzīvojamā istabā.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!