Sat. May 28th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu maka Trezor izstrādātāji paziņojuši par jaunu programmatūras versiju – Model T (2.0.9) un Trezor One (1.7.1) izlaišanu

Kriptovalūtu maka Trezor izstrādātāji paziņojuši par jaunu programmatūras versiju – Model T (2.0.9) un Trezor One (1.7.1) izlaišanu. Maks Model T versijā atbalstīs kriptovalūtas Monero, Cardano, Stellar, Ripple, Tezos, Decred, Groestlcoin, Lisk, Zencash un Zcash Sapling.

Trezor One implementēts protokola WebUSB atbalsts, kas atbrīvo Trezor Wallet un Trezor Password Manager lietotājus no nepieciešamības izmantot programmatūru Trezor Brigde mijiedarbībai ar Google Chrome. Trezor One pievienotas kriptovalūtas Lisk un Stellar, kā arī  kriptovalūtas  Zcash Sapling atbalsts.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!