Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Poloniex plāno atbalstīt abas Bitcoin Cash blokķēdes pēc 15.novembrī plānotā hardforka

Kriptovalūtu birža Poloniex plāno atbalstīt abas Bitcoin Cash blokķēdes pēc 15.novembrī plānotā hardforka.


 

“Mēs domājam nodrošināt divu koinu tirdzniecību un esam pārliecināti, ka tieši kopienai ir jāpieņem lēmums par to – kādu ķēdi atbalstīt, bet biržai ir jāsaglabā neitralitāte”, – teikts platformas paziņojumā. 15.novembrī Bitcoin Cash tīklā notiks hardfork. Turklāt pastāv divas izstrādātāju komandas, kas piedāvā savstarpēji nesaderīgus klientus Bitcoin SV un Bitcoin ABC. Coinbase, OKEx un Binance jau paudušas atbalstu tradicionālās programmatūras  Bitcoin ABC implementācijai. Bitcoin Cash kurss pēdējā diennaktī pieaudzis vairāk nekā par 8% un tiek tirgots apmēram par 605 $.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!