Wed. Apr 17th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Multikriptovalūtu maka Trezor izstrādātāji paziņojuši par kriptovalūtu apmaiņas funkcijas implementāciju

Multikriptovalūtu maka Trezor izstrādātāji paziņojuši par kriptovalūtu apmaiņas funkcijas implementāciju, bez nepieciešamības pamest ierīces interfeisu. Jaunā funkcijas iespēja pievienota sadarbībā ar ShapeShift un Changelly.


 

Ierīces izstrādātājs – kompānija SatoshiLabs – opciju sāka testēt jau pērnā gada septembrī.

Kompānija uzsver, ka nekontrolē operatoru politiku darījumos ar monētām, un tai ar to nav nekādas saistības. Proti – ikviens starpnieks neatkarīgi no Trezor varēs pieprasīt lietotājam veikt identifikāciju un sniegt savus personas datus, lai saņemtu piekļuvi kriptovalūtu transakcijām.

Aparatūras maki Trezor pirmoreiz tirdzniecībā nonāca 2014. gada maijā. Produkta galvenā priekšrocība – iespēja strādāt ar maku bez interneta pieslēguma, kas minimizē hakeru uzbrukumu un ļaunprātīgas programmatūras iekļūšanas risku.

Kompānija blogā atzīmē:

Maks Trezor turpinās strādāt bez lietotāju reģistrācijas nepieciešamības […]. Tomēr kriptovalūtu maiņas pakalpojumu piegādātāji var pieprasīt lietotājam veikt identifikāciju un verifikāciju neatkarīgi no produkta izstrādātājiem. Maks Trezor un kompānija SatoshiLabs nepieprasīs jūsu personīgos datus.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!