Wed. Jul 17th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lightning Network izstrādātājs no Berlīnes Matiass Štainings radījis sistēmu, kas ļauj iedarbināt elektrovelosipēdu ar mikromaksājumu tehnoloģiju Lightning Network

Lightning Network izstrādātājs no Berlīnes Matiass Štainings radījis sistēmu, kas ļauj iedarbināt elektrovelosipēdu ar mikromaksājumu tehnoloģiju Lightning Network. Izstrādne atrodas proof-of concept stadijā, bet šobrīd ir pilnībā funkcionāla, ieskaitot maksājumu sistēmu. Potenciāli tā var ieinteresēt elektrovelosipēdu nomas biznesmeņus.


© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia  

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!