Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Binance palaidīs decentralizētu kriptovalūtu biržu 2019.gada sākumā

Kriptovalūtu birža Binance palaidīs decentralizētu kriptovalūtu biržu 2019.gada sākumā.


 “Tikko notika produktīva sēde saistībā ar Binance DEX, kuras degviela būs tokeni BNB, bet pati birža nekontrolēs lietotāju līdzekļus. Mūsu mērķis – publiska beta versija līdz šī gada beigām/nākamā gada sākumam. Jā, mēs strādājam sestdienās – bez pārtraukuma!”, – atzīmējis Binance vadītājs Čanpens Džao.

Iepriekš Džao vairākkārt nodēvējis decentralizētās biržas par “kriptovalūtu industrijas nākotni”. Viņš uzskata, ka ilgtermiņa perspektīvā lietotāji kriptovalūtu tirdzniecībai izmantos nekastodiālus makus. Turklāt maiņa tiks veikta, izmantojot vienādranga veidu. Tāds modelis ļaus lietotājiem pilnībā kontrolēt līdzekļus.

“Esmu pārliecināts – nākotne pieder decentralizētām biržām. Pagaidām es nezinu, kad tieši šī nākotne pienāks. Es domāju, ka patreiz mēs esam agrīnā posmā, tāpēc nav zināms – vai tam vajadzēs gadu, divus, trīs vai piecus gadus. Es nezinu, bet mums ir jābūt uz to gataviem”, – iepriekš paziņoja Džao.

Nav noslēpums, ka liela daļa centralizēto biržu peļņas parasti tiek ģenerēta, pateicoties dažādām komisijas maksām. Tomēr arī decentralizētās biržas var iekasēt komisijas maksas, kas iebūvētas smartkontraktos, kurus platformas izmanto transakciju nosūtīšanai uz publisko blockchain galvenajiem tīkliem.

Džao uzsvēra, ka decentralizēto biržu galvenās priekšrocības ir brīvība un pašiem lietotājiem iespēja kontrolēt savus līdzekļus. Tādās platformās lietotājiem nav jārada konti vai jāiesniedz pieteikums par līdzekļu izvadīšanu. Jebkura tirdzniecības aktivitāte tiek realizēta caur blockchain un izmantojot nekastodiālu maku.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!