Thu. Aug 4th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bijušais igaunijas premjerministrs Taavi Rojvas kļūst par kriptovalūtas start-up Lympo padomnieku

Bijušais igaunijas premjerministrs Taavi Rojvas kļūst par kriptovalūtas start-up Lympo padomnieku. Saskaņā ar preses relīzi – izmantojot firmas tokenu LYM, kompānija iecerējusi motivēt cilvēkus aktīvam dzīvesveidam.

Taavi Rojvas šo informāciju apstiprināja Twitter.


 

Lympo apkopo datus par savu lietotāju veselību un fizisko stāvokli un piešķir tokenus tiem, kas izpildījuši konkrētus uzdevumus. White paper teikts, ka šos uzdevumus var paziņot un pat sponsorēt kompānijas, kuras strādā ar Lympo.

Apmaiņā partneri var saņemt daļu datu, kas savākti no dalībniekiem, lai gan white paper uzsver, ka lietotāji joprojām ir savas informācijas īpašnieki, bet atsevišķas kolektīvās lietošanas formas tiks ierobežotas saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu.

Augustā kompānijas vadītāja Ada Jonuse pastāstīja, ka sākotnēji tokens LYM būs balstīts uz Ethereum protokolu, bet jaunuzņēmums plāno pārcelt ekosistēmu uz citu blockchain – visticamāk, uz NEO.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!