Wed. Sep 22nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Firefox bloķēs ļaunprātīgu kripto programmatūru nākamajās pārlūkprogrammas versijās

Firefox bloķēs ļaunprātīgu kripto programmatūru nākamajās pārlūkprogrammas versijās.

Šis solis ir daļa no iniciatīvas cīņai ar pārlūkprogrammu lietotāju slēpto izsekošanu. Sagaidāms, ka jaunais atjauninājums, kas vērsts uz šo ievainojamību aizvēršanu, parādīsies pēc dažiem mēnešiem. Vienā no saviem pētījumiem, kas veikti, izmantojot pārlūka paplašinājumu Ghostery, Firefox atzīmēja, ka 55,4% kopējā laika, kas nepieciešams vidējās statistiskās tīmekļa vietnes lejupielādei, tiek tērēts informācijas un datu lejupielādei svešām sekošanas sistēmām.

Firefox nākamās versijas ļaus novērst slēptā maininga īstenošanu lietotāju ierīcēs konkrētu vietņu apmeklēšanas gadījumā, ja tās satur tamlīdzīgus skriptus. Firefox arī bloķēs jebkāda veida lietotāju izsekošanu un piedāvās “precīzu kontroles rīku komplektu” .  Firefox vēlas sniegt saviem lietotājiem vairāk iespēju datu izvēles jomā, ar kuriem tie dalās un apmainās ar interneta vietnēm.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!