Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Multikriptovalūtu maks Exodus pievienojis sestās pēc tirgus kapitalizācijas kriptovalūtas Stellar (XLM) atbalstu

Multikriptovalūtu maks Exodus pievienojis sestās pēc tirgus kapitalizācijas kriptovalūtas Stellar (XLM) atbalstu.


 

Exodus kripto maka versijā 1.59.0  varēs brīvi nosūtīt, saņemt un apmainīt XLM kriptovalūtu. Pēdējā versija atbalsta Ethereum aktīvu Mithril (MITH), ar kuru tagad var veikt apmaiņas operācijas ar jebkuru digitālo valūtu dalību, izmantojot Exodus integrēto ShapeShift maiņas punktu.

Operētājsistēmas Windows lietotājiem tika realizēta kriptovalūtu maka atjaunināšanas funkcija automātiskā režīmā, dizains kļuva lakoniskāks, kā arī tika novērstas nelielas nepilnības.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!