Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānijas Satis Group pētījums: Bitkoina cena pēc pieciem gadiem būs $96 000

Kompānijas Satis Group veikusi pētījumu saskaņā ar kuru bitkoina cena pēc pieciem gadiem sasniegs $96 000.

Pētnieki Šervins Doulats un Maikls Hodapps mēģināja noskaidrot cik maksās dažādas kriptovalūtas pēc pieciem gadiem. Viņi savus secinājumus izdarīja pētot kriptovalūtu kvalitātes, nevis spekulatīvās īpašības. Pēc viņu domām, tādas kriptovalūtas kā Bitcoin, Monero, Litecoin un Decred tikai augs cenā, jo piedāvā unikālas un vērtīgas iespējas lielos tirgos. Savukārt Bitcoin Cash, Ripple cena kritīs, jo šīs kriptovalūtas nepiedāvā jaunus tehnoloģiskus risinājumus.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!