Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ethereum līdzdibinātājs un ConsenSys galva par bitkoina cenas korekciju

Ethereum līdzdibinātājs un ConsenSys galva par bitkoina cenas korekciju – video mūsu twitter ziņu kanālā:

Džozefs Lubins šaubās, ka manipulācijas ar bitkoina cenu ir saistītas ar steiblkoinu Tether.

” Neesmu pārliecināts, ka manipulācijas saistītas ar Tether, ja tās vispār eksistē. Tas bija neregulēts tirgus, kurā biržas platformas dažiem spēlētājiem ļāva darīt visu ko vien tie gribēja. Mums nepieciešama daudz lielāka tirgus regulācija, kaut vai šo centralizēto platformu regulēšana”, atzīmēja intervijā Yahoo Finance Džozefs Lubins.    Šeit vēl bitkoina cenas salīdzinājums ar interneta kompāniju burbuli

 

Tether izstrādātājus vairākkārt apsūdzēja manipulēšanā ar bitkoina un Ethereum cenām. Jūnijā Teksasas universitātes profesori Džons Grifins un Amins Šams noskaidroja, ka treideri izmantojuši tokenus mākslīgai bitkoina cenas uzpūšanai 2017. gadā.

Iepriekš Džozefs Lubins paziņoja, ka kriptovalūtu tirgus kopš 2009. gada ir piedzīvojis jau sešus burbuļus, no kuriem katrs bijis saistīts ar atsevišķas monētas rekordlielu pieaugumu. Kad tie plīsa – tas bija šoks tirgum, bet vienmēr izraisīja jaunu izaugsmes fāzi.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!