Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2018.gada 7.septembrī Vīnē notiks ES ekonomikas ministru sanāksme, kur tiks apspriesta kriptovalūtu nākotne

2018.gada 7.septembrī Vīnē notiks ES ekonomikas ministru sanāksme, kur tiks apspriesta kriptovalūtu nākotne un to regulēšanas nepieciešamība.

Tiek ziņots, ka galvenās sammita tēmas būs kriptovalūtu nepietiekama caurspīdība un iespējas tās izmantot krimināliem mērķiem, ieskaitot naudas atmazgāšanu, izvairīšanās no nodokļiem un terorisma finansēšana. Atgādinām, ka nesen veiktais pētījums apstiprina, ka krimināliem mērķiem tiek izmantotas tikai 0.67% bitkoina tīkla transakciju.

Eiropas parlaments iepriekš apstiprināja jaunu pasākumu paketi cīņā ar līdzekļu atmazgāšanu Eiropas Savienības valstīs, tostarp amatpersonas plāno pastiprināt kontroli pār bitkoinu un citām virtuālajām valūtām. Lai novērstu kriptovalūtu anonomitāti – maiņas platformām, virtuālajiem makiem un banku iestādēm būs pienākums pārbaudīt klientu personības un līdzekļu izcelsmi.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!