Sun. Apr 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Dfinity Foundation veicis slēgto tokenu pārdošanu institucionāliem investoriem un savācis $102 mlj.

Dfinity Foundation veicis slēgto tokenu pārdošanu institucionāliem investoriem un savācis $102 mlj. Kompānija plāno radīt savu blokķēdes protokolu un komandā iekļauti Alphabet Inc un Uber Technologies Inc bijušie izstrādātāji un Jēlas unioversitātes zinātņu doktori, ziņo Bloomberg.


Projekta galvenais finansētājs ir  riska kapitāla kompānija Andreessen Horowitz. Ar savu finansējumu piedalās arī Polychain Capital, SV Angel, Aspect Ventures un Multicoin Capital.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!