Thu. Sep 28th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Āzijas tirgum radīts jauns steiblkoins ( kriptovalūta ar stabilu kursu ) Terra

E-komercijas Dienvidkorejas giganta TMON radītājs Denials Šīns partnerībā ar e-komercijas kompānijām Woowa Brothers, Qoo10, Carousell, Pomelo un TIKI radījuši Terra Alliance. Firmas plāno integrēt steiblkoinu ( kriptovalūta ar stabilu kursu ) Terra savā biznesā. Interesanti ka projektā jau iepriekš investējusi kriptovalūtu birža Binance. Finansēšanas raundā piedalījās tādas kompānijas kā Polychain Capital, FBG Capital, Hashed, 1kx, Kenetic Capital un Arrington XRP Capital. Kopumā projekts savāca $32 mlj.

Protokols Terra plāno izmantot divas kriptovalūtas: Luna un Terra. Pirmā kriptovalūta kalpos kā nodrošinājums pret fiata valūtām, bet otrā tiks izmantota ikdienas norēķinos. Nenozīmīgas transakciju komisijas no Terra tīkla tiks novirzītas kriptovalūtas Luna īpašniekiem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!