Sun. Jul 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Vērtspapīru un biržu komisija ( SEC ) noraidījusi iesniegumus par fjūčeru ProShares Bitcoin ETF и ProShares Short Bitcoin ETF atvēršanu

ASV Vērtspapīru un biržu komisija ( SEC ) noraidījusi iesniegumus par fjūčeru ProShares Bitcoin ETF и ProShares Short Bitcoin ETF atvēršanu. Vienlaicīgi noraidīti kompāniju Direxion un GraniteShares bitkoina ETF iesniegumi. Tas nozīmē ka līdz bitkoina  ETF  tirdzniecības uzsākšanai jāpagaida kāds brīdis. Kā teikts Vērtspapīru un biržu komisijas ziņojumā ( SEC ) , NYSE  birža nav spējusi demonstrēt, ka tās piedāvājums atbilst Likumam par biržām un īpaši par manipulāciju novēršanu tirgū.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!