Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Videokaršu ražotājs Nvidia paziņojis par savu lēmumu pārskatīt savu orientāciju uz bitkoina un kriptovalūtu industriju

Videokaršu ražotājs Nvidia paziņojis par savu lēmumu pārskatīt savu orientāciju uz bitkoina un kriptovalūtu industriju, par galveno apstākli nosaucot zemu ienākumu līmeni, kuru tai dod šī tirgus niša. Kompānijas finansu direktore Koletta Kressa atzīmējusi, ka 2018.gadā kompānija negaida tirdzniecības apjomu palielināšanos šajā segmentā.

“Mēs uzskatām, ka esam sasnieguši normālu periodu un orientēties uz kriptovalūtām vairs neplānojam. Mēs gaidījām, ka peļņa, kas saistīta ar kriptovalūtas sektoru nokritīsies līdz $100 mlj., bet patiesībā tā nokritās līdz $18 mlj. Nākotnē ieņēmumi no šī segmenta būs nenozīmīgi”, atzīmēja Koletta Kressa.

Nvidia izpilddirektors (CEO) Huans Žeņcjuņs arī atzīmējis, ka uz mainingu orientētu čipu, kurus ražo kompānija, ienesīgums pastāvīgi samazinās kriptovalūtu tirgus krituma dēļ. Tajā pašā laikā Nvidia galvenais bizness parāda pārliecinošus rezultātus.

Tātad otrajā ceturksnī Nvidia pārdošanas apjoms spēļu virzienā pieauga par 52% līdz 1,8 mljrd. $, bet peļņa no datu centriem pieauga par 83% līdz 760 milj. $.

Nvidia nesenajā finanšu pārskatā tika ziņots, ka kompānijas ienākumi no grafisko procesoru (GPU) pārdošanas otrajā ceturksnī bija 2,66 mljrd. $. Neraugoties uz to, ka šis skaitlis ir par 70% lielāks nekā analogā pērnā gada periodā, salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni – šis izrādījās bija par 4% mazāks.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!