Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vairums kriptovalūtu hedžfondu , kuri sākuši darbu 2017.gadā cietuši zaudējumus savu aktīvu 50% apmērā

Vairums kriptovalūtu hedžfondu , kuri sākuši darbu 2017.gadā cietuši zaudējumus savu aktīvu 50% apmērā, teikts Autonomous Research LLP petījumā.

Analītiķi atzīmējuši, ka lai novērstu zaudējumus, hedžfondiem jāatver īsās pozīcijas. Kopejo negatīvo fonu nosaka Ethereum cenas kritums un ICO fenomens, kas apdraud Ethereum reputāciju, jo daudzi ICO izmanto Ethereum atvasinātos tokenus kā savus. Ethereum bez tam ir problēms ar mērogojamību, kas atbaida īslaicīgos investorus. Respektīvi – kopejais noskaņojums šobrīd ir ļoti pesimistisks un tirgus dalībnieki gaida jaunu cenas kritumu.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!