Mon. Aug 8th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas biržas Gemini dibinātāji dvīņu brāļi Winklevossi paziņojuši par Virtuālo biržas produktu asociācijas ( VCA ) dibināšanu

Kriptovalūtas biržas Gemini dibinātāji dvīņu brāļi Winklevossi paziņojuši par Virtuālo biržas produktu asociācijas ( VCA ) dibināšanu.


Asociācijas dalībnieki plāno izstrādāt jaunus standartus ar mērķi palielināt digitālo aktīvu tirgus caurspīdīgumu un novērst manipulācijas tajā. Grupa sadarbosies ar finansu regulatoriem. Aliansē savu dalību pieteikušas kriptovalūtu biržas Bitstamp, bitFlyer USA un Bittrex.

 © 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!