Mon. Aug 2nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Austrālijas iedzīvotāji varēs apmaksāt savus rēķinus ar bitkoiniem

Austrālijas iedzīvotāji varēs apmaksāt savus rēķinus ar bitkoiniem, neatkarīgi no tā, vai rēķinu izstādītāji pieņem kriptovalūtas. Tas kļuvis iespējams pateicoties billinga platformai Gobbill un Austrālijas kriptovalūtu biržai Cointree.

“Mēs škām strādāt tikai pagājušā gadā, tomēr pateicoties mūsu sadarbībai ar Cointree mēs ceram uz klientu pieplūdumu. Nākotnē mēs redzēsim, vai tas kļūs par ikdienu. Gobbill dod iespējas samaksāt ar bankas kati vai konta palīdzību, tagad mēs pievienojam arī kriptovalūtas”, – darījumu nokomentēja Gobbill līdzdibinātājs Šendons Evans.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!