Thu. Jul 18th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Nasdaq plāno sākt kriptovalūtu tirdzniecību 2Q 2019

Otrā lielākā pasaules birža ar tirgus kapitalizāciju $10 trilj. Nasdaq plāno 2019.gada otrajā kvartālā sākt kriptovalūtu tirdzniecību. Birža plāno izmantot brāļu Winklewossu bitkoina-biržas Gemini arhitektūru. Kā norāda informācijas avots, kurš strādā Gemini, Nasdaq interesē nevis ETF fjūčeri vai kriptovalūtu deriatīvi, bet tieši pašas kriptovalūtas. Tā kā nav izstrādāta platforma tirdzniecībai biržā, savu piedāvājumu izteikuši brāļi Winklevossi.

Šobrīd dažas lielās biržas sacenšas savā starpā, kura pirmā sāks tirdzniecību ar kriptovalūtām – Intercontinental Exchange, CME un CBOE. Sadarbība starp Nasdaq un Gemini sākās šī gada aprīlī, kad bitkoinu birža paziņoja par SMARTS Market Surveillance tehnoloģijas izmantošanu biržas darbībā.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!