Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Binance un Lihtenšteinas LCX paziņo par jaunas tirdzniecības platformas palaišanu Binance LCX ar Lihtenšteinas juridikciju

Kriptovalūtu birža Binance un Lihtenšteinas LCX paziņo par jaunas tirdzniecības platformas palaišanu Binance LCX ar Lihtenšteinas juridikciju.


 Lietotājiem būs iespēja tirgoties ar kriptovalūtām pāros ar eiro ( EUR ) un Šveices franku ( CHF ). Birža Binance nodrošinās tehnisko atbalstu, bet LCX atbilstību tiesiskajām normām, KYC/AML procedūras un kontaktus ar Lihtenšteinas finansu regulatoriem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!