Wed. Oct 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Finanšu noziegumu apkarošanas dienests mēnesī saņem vairāk kā 1500 ziņojumu par aizdomīgām aktivitātēm, kas saistītas ar kriptovalūtām.

ASV Finanšu noziegumu apkarošanas dienests (FinCEN mēnesī saņem vairāk kā 1500 ziņojumu par aizdomīgām aktivitātēm, kas saistītas ar kriptovalūtām. Ziņojumus iesūta gan finanšu iestādes, gan kriptovalūtu biržas, gan arī paši patērētāji. FinCen direktors Kenets Blanko norādīja, ka virtuālās valūtas dažos gadījumos var nest labumu, bet arī rada iespēju pārpilnību finanšu noziedzniekiem un teroristiem. FinCEN vadītājs arī skāris tēmu, saistītu ar  ICO ( Initial Coin Offering ), norādot, ka « šī strauji augošā nozare pēdējā laikā ir piesaistījusi pastiprinātu sabiedrības uzmanību un daudzi pilsoņi veic ieguldījumus līdz galam nenoskaidrojot ar kādiem riskiem saskaras ». Tāpat Kenets Blanko uzsvēra, ka ar ICO ( Initial Coin Offering ) ir pārāk daudz krāpšanas gadījumu un Finanšu ministrija vērš uzmanību uz regulējuma izstrādāšanas nepieciešamību. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!