Wed. Jul 17th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Londonas policijas šefs sers Bernards Hogans Hovs: Londonas policija apgūs kriptovalūtu mācību kursu

Lai pilnveidotu metodes cīņā ar naudas atmazgāšanu, izmantojot bitkoinu un citas kriptovalūtas, Londonas policija apgūs kriptovalūtu mācību kursu. Pirmo šāda veida kriptovalūtām veltītu kursu tiesībaizsardzības institūcijām izstrādājusi Londonas Ekonomiskās drošības akadēmija. Kursu izveide policistiem saistīta ar to, ka kibernoziedznieki mēģina arī ar kriptovalūtām atmazgāt naudu. 

Londonas policija plāno vispirms rīkot treniņnodarbības galvaspilsētas policistiem, bet rudenī sāks organizēt izglītojošas kriptovalūtu prakses visā valstī. Londonas policijas preses sekretārs komentējis, ka tādi kursi ir ļoti svarīgi policijas virsniekiem, jo ļauj iegūt noteiktas prasmes un zināšanas, kādas nepieciešamas izmeklēšanā. Pēc kursa sekmīgas pabeigšanas dalībnieki uzzinās – kā atklāt, konfiscēt un identificēt kriptovalūtu aktīvus izmeklēšanas gaitā.

Iepriekš online kursu “Kriptovalūtu investīcijas un revolūcija” uzsāka vadošā britu biznesa skola, kas slavena ar saviem pētījumiem politikas un ekonomikas sfērā – Londonas Ekonomikas skola (LSE).

Saskaņā ar Londonas Imperatora koledžas pētījumu, tuvākajā desmitgadē bitkoinam ir visas izredzes kļūt par plaši un globāli izmantojumu maksājumu formu.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!