Fri. Jun 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pasaulē vadošais maininga aparatūras ražotājs BITMAIN uzsāk lielākā maininga centra pasaulē būvniecību Rokdeilā, Teksasas štatā

Teksasas štata provinces pilsētiņā tiek uzsākts daudzmiljonu projekts – kompānijas Bitmain viena no pasaulē lielākajiem maininga centriem būvniecība. Datu centrs tiks būvēts netālu no gada sākumā slēgtās elektrostacijas.

Nelielā Teksasas pilsētiņa, kurā dzīvo 5861 iedzīvotājs, ir pārdzīvojusi ekonomiskas problēmas pēc ogļu elektrostacijas slēgšanas janvārī. Pašlaik, saskaņā ar Business Wire and KXAN datiem, Ķīnas ASIC čipu ražotājs Bitmain ir ieplānojis atvērt Rokdeilā kriptovalūtas ieguves centru blakus elektrostacijai Sandow, kas tika slēgta šā gada sākumā. Objekta būvniecība jau ir sākusies, un Bitmain plāno atvērt maininga centru 2019. g. sākumā.

Vietējais Tirdzniecības palātas priekšsēdētājs Rebekka Vaskes: “Bitmain maininga centra atvēršana atdzīvinās šo reģionu, radīs daudzas darba vietas, piesaistīs jaunus namīpašniekus un palielinās vietējo nodokļu bāzi”.

Rokdeila nav pirmais Bitmain maininga centrs ASV. Pirms tam šogad kompānija atklāja 1850 kvadrātmetru lielas platības objektu Silīcija ielejā, un pašlaik veic personāla atlasi Arizonā un divās nelielās pilsētiņās Vašingtonā. Bitmain gatavojas arī atvērt maininga filiāli Kanādā.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!