Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Japāņu interneta giganta GMO peļņa no bitkoina maininga un biržas biznesa 2018.gada otrajā kvartālā sastāda 255 mlj. jēnu vai $2.3 mlj

Japāņu interneta giganta GMO peļņa no bitkoina maininga un biržas biznesa kriptovalūtu tirgū 2018.gada otrajā kvartālā sastāda 255 mlj. jēnu vai $2.3 mlj. To veido ieņemumu attiecība – mainings ( 47% ) un biržas bizness 53%. Ja 2018.gada pirmajā kvartālā GMO ieguva 512 bitkoinus, tad tikai jūlija mēnesī 528 bitkoinus, kas liecina par kompānijas pozīcijas pieaugumu tirgū.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!