Thu. Oct 28th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Samsung pētījums – viedtālruņi ir visdrošākās ierīces kriptovalūtu transakciju veikšanai

Saskaņā ar Dienvidkorejas korporācijas  Samsung pētījumu, viedtālruņi ir visdrošākās ierīces kriptovalūtu transakciju veikšanai.

Samsung vecākais IT konsultants Džoels Snaiders paziņojis, ka droša izpildes vide (Trusted Execution Environment, TEE) viedtālruņos padara transakcijas drošākas, pateicoties izolētībai no ierīces galvenās krātuves.

Pat operētājsistēmas – tādas kā Android – nevar iegūt piekļuvi TEE un mainīt tur uzglabāto informāciju.

Arī hakeru uzbrukuma gadījumā hakeri nevarēs uzlauzt TEE un mēģināt nozagt tādus datus – kā kriptovalūtu maku privātās atslēgas, jo TEE pilnībā pastāv neatkarīgi no ierīces.

“Ja jūs lietojat pareizu kriptovalūtas maku viedtālrunī ar TEE, tad varat būt pārliecināts, ka drošāku vietu savas kriptovalūtas uzglabāšanai jūs neatradīsiet”, – teica Džoels Snaiders.

Tai pašā laikā hakeriem ir vieglāk iegūt piekļuvi klēpjdatoriem un galddatoriem, kuros datu uzglabāšanai izmanto cietos diskus un SSD diskus.


 

Šodien Samsung prezentēja savu jauno viedtālruni Samsung Galaxy Note 9, kas būtībā ir līdzšinējā Note 8 modeļa evolūcija ar pavasarī Galaxy S9 un S9+ modeļos prezentētajiem jauninājumiem. Jaunajā Note 9 viedtālrunī  Samsung  īpaši parūpējies par uzlabojumiem S Pen irbulim un aizmugurējai fotokamerai, kurai tagad pievienoti arī mākslīgā intelekta algoritmi.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!