Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Noris Ethereum tīkla nākamā būtiskā jauninājuma ar nosaukumu Constantinople koda implementācija un testēšana

Ethereum tīkla nākamā būtiskā jauninājuma ar nosaukumu Constantinople koda implementācija un testēšana jau ir sākusies. 

Constantinople būs hardforka Metropolis otrais posms un paredzams, ka tas paaugstinās efektivitāti un samazinās transakciju komisijas maksas Ethereum tīklā. Šodien tika arī apstiprināts, ka tā aktivizācija notiks līdz konferencei Devcon4, kas no 30. oktobra līdz 2. novembrim noritēs Prāgā. Šobrīd izstrādātāji strādā pie četru tīkla uzlabošanas priekšlikumu ieviešanas (EIP). Vadošais izstrādātājs Geth Peter Silad atzīmēja, ka lielākā daļa izmaiņu jau ir implementētas. Runa ir arī par EIP 210, kurš reorganizē bloku hash uzglabāšanu, un EIP 145, kurš palielina aritmētisko operāciju ātrumu virtuālajā mašīnā Ethereum (EVM). Programmētāji strādā arī pie EIP 1014, kas atbild par statusa kanālu pievienošanu, un EIP 1052 – jaunā opkoda, kurš palīdz saspiest datu apjomu kontraktu mijiedarbības gadījumā.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!