Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Mīklainais Ripple 1.08 miljarda monētu īpašnieks pārdod 10 mlj. Ripple ( XRP ) monētu, nopelnot $5 mlj.

Ripple ( XRP ) konta, kurā kopš 2015. gada novembra tika uzglabāts 1,08 mljrd. tīkla Ripple monētu, īpašnieks pārdevis 10 milj. XRP par kopējo summu $5 milj.. Datus sniedzis foruma XRPChat lietotājs ar segvārdu corak, kurš seko līdz šī konta dinamikai kopš 2018. gada sākuma. Vairākus līdzīgus darījumus pagājušā gadā iepriekš bloķēja Ripple konsorcijs ( atšķirībā no Bitcoin tīkla, Ripple tīklā transakcijas ir atgriežamas un bloķējamas ).

Kopumā no marta līdz aprīlim šī konta īpašnieks ir pārdevis 100 milj. XRP, vēl 30 milj. par minimālu vērtību tika pārdoti aprīlī.

“XRP pārvietojas pa vairākiem miljoniem vienlaikus biržu Bitstamp un Bitfinex kontos”, – atzīmējis corak.

Daži lietotāji uzskata, ka konta īpašnieks var būt Ripple dibinātājs Džeds Makkalebs, kurš pameta kompāniju 2013. gadā. Tomēr saskaņā ar vienošanos ar kompāniju viņam ir tiesības likvidēt savus aktīvus tikai pakāpeniski, tostarp norādītā konta īpašnieks 2018. gada pirmajā ceturksnī pārdeva aptuveni pusmiljardu XRP par kopējo summu $250 milj..

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!